TRENERZY/INSTRUKTORZY




Piotr KONTOWT

Szef Ośrodka Japońskich Sztuk Walki
trener kadry karate sportowego Ośrodka Japońskich Sztuk Walki

kwalifikacje:
- Trener Klasy I Karate
- Trener Klasy II Karate
- instruktor karate
- instruktor samoobrony
- trener przygotowania motorycznego

kwalifikacje dodatkowe:
- trener personalny
- instruktor siłowni
- doradca żywieniowy
- absolwent szkoleń z zakresu dietetyki i suplementacji w sporcie
- absolwent szkoleń z zakresu Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
- animator integracyjnych zajęć terapeutyczno-rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej i jej zdrowych rówieśników opartych na BUDOTERAPII
- kierownik wycieczek
- wychowawca placówek wypoczynku dla dzieci i mlodzieży

wychowankowie: medaliści międzynarodowych zawodów karate (konkurencje: kumite indywidualne, kata indywidualne, kata drużynowe), mistrzostw Świata, Europy i Polski (konkurencje kumite)









Kinga JĘDRYCH - KONTOWT
trener kadry karate tradycyjnego Ośrodka Japońskich Sztuk Walki
instruktor zawodników z kadry narodowej PZKT na rok 2016
instruktor zawodników z kadry narodowej PZKT na rok 2017
instruktor zawodników z kadry narodowej PZKT na rok 2018

kwalifikacje:
- instruktor karate

kwalifikacje dodatkowe:
- diagnosta i terapeuta integracji sensorycznej
- absolwentka szkoleń z zakresu Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
- autorka BUDOTERAPII - systemu aplikacji ruchowych łączących elementy treningów karate i elementy form rehabilitacji ruchowej
- autorka programu integracyjnych zajęć terapeutyczno - rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej i jej zdrowych rówieśników opartego na BUDOTERAPII
- absolwentka warsztatów gimnastyki Pilates: organizowanych przez Instytut Pilatesa w Polsce: "Pilates Stopień I"; warsztatów prowadzonych przez dr Jolantę Kuehbauch: "Pilates Piłki Fitball", "Pilates Basis1", "Pilates Basis2", "Pilates Advanced". Szkolenia zakończone zdanym egzaminem teoretyczno-praktycznym
- kierownik placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży

wychowankowie: medaliści zawodów karate tradycyjnego rangi światowej, europejskiej, ogólnopolskiej (konkurencje kata indywidualnego, enbu), zawodnicy Kadry Wojewódzkiej Okręgowego Związku Karate Tradycyjnego Województwa Łodzkiego oraz Kadry Narodowej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego






ASYSTENCI TRENERÓW


Monika CZUPRYŃSKA DAN Rafał SZELIGA 3 kyu
   
Bernard SZELIGA 3 kyu