Nasze sukcesy 2010 - 2013


Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
26 października 2013 - Zgierz
Adam Mrozowski - I miejsce, kata indywidualne, ur. 2003, 2002, 7-6 kyu
Marta Marcinkowska, II miejsce, kata indywidualne, ur. 2004 i młodsi, 9-8 kyu
Monika Czupryńska - III miejsce, kata indywidualne, ur. 2000 i młodsi, 5-1 kyu
Mikołaj Łaganowski - III miejsce, kata indywidualne, ur. 2004 i młodsi, 7-6 kyu
Jakub Patalas - III miejsce, kata indywidualne, ur. 2000, 2001, 7-6 kyu

XIII Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym
15-16 czerwca 2013 - Lublin
Monika Czupryńska - III miejsce, kata indywidualne, ur. 2002-2003, 6-4 kyu
Jędrzej Czerwiński - V-VIII miejsce, kata indywidualne, ur. 2002-2003,  do 7 kyu
Jakub Patalas - V-VIII miejsce, kata indywidualne, ur. 2000-2001, do 7 kyu

Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
18 maja 2013 - Zgierz
Adam Mrozowski - I miejsce, kata indywidualne, ur. 2003, 2002, 7-6 kyu
Emilia Białas - III miejsce, kata indywidualne, ur. 2003, 2002, 9-8 kyu
Mikołaj Łaganowski - III miejsce, kata indywidualne, ur. 2004 i młodsi, 7-6 kyu

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
28 kwietnia 2013 - Zgierz
Jakub Patalas - I miejsce, kata indywidualne, 9-7 kyu

Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
28 kwietnia 2013 - Zgierz
Monika Czupryńska - II miejsce, kata indywidualne, ur. 2002 i młodsi, 5-1 kyu
Borys Jóźwiak - II miejsce, kata indywidualne, ur. 2004 i młodsi, 8 kyu
Emilia Białas - III miejsce, kata indywidualne, ur. 2003, 2002, 9-8 kyu
Mikołaj Łaganowski - III miejsce, kata indywidualne, ur. 2004 i młodsi, 7-6 kyu

Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
10 marca 2013 - Ozorków
Marcelina Kubicka – I miejsce, kata indywidualne, ur. 1997 i starsi, do 7 kyu
Magdalena Kubicka – II miejsce, kata indywidualne, ur. 1997 i starsi, do 7 kyu
Monika Czupryńska - II miejsce, kata indywidualne, ur. 2001 i młodsi, 5-1 kyu
Marta Marcinkowska - II miejsce, kata indywidualne, ur. 2004 i młodsi, 9-8 kyu
Kacper Galant - III miejsce, kata indywidualne, ur. 2001 i młodsi, 5-1 kyu Mikołaj Łaganowski - III miejsce, kata indywidualne, ur. 2004 i młodsi, 7-6 kyu

Jakub Patalas - III miejsce, kata indywidualne, ur. 2001, 2000, 7-6 kyu

XI MIĘDZYKLUBOWY TURNIEJ KARATE 44 "KUMITE"
2 lutego 2013 - Łódź

Paulina Skupińska - I miejsce
Mikołaj Łaganowski - II miejsce
Roksana Ronke - III miejse
Monika Czupryńska - III miejsce
Emilia Białas - III miejsce
Kacper Nowak - III miejsce
Hubert Galant - V miejsce

W klasyfikacji medalowej Ośrodek Japońskich Sztuk Walki zajął 4 miejsce.

Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
17 listopada 2012 - Zgierz
Adam Mrozowski – I miejsce, kata indywidualne, Młodzicy 9 lat i młodsi, 7-6 kyu
Gracjan Barski - II miejsce, kata indywidualne, Młodzicy 9 lat i młodsi, 7-6 kyu
Monika Czupryńska – III miejsce, kata indywidualne, Mł. ur. 2002-2000, 5-1 kyu
Jędrzej Czerwiński
– III miejsce, kata indywidualne, Młodzicy 9 lat i młodsi, 9-8 kyu

II Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym
6-7 października 2012 - Łódź
Mikołaj Łaganowski - III miejsce enbu m/m
Szymon Strożek - III miejsce enbu m/m, V-VIII miejsce kata indywidualne
Paulina Skupińska- IV miejsce enbu k/m, V-VIII miejsce kata indywidualne
Adam Mrozowski - IV miejsce enbu k/m


XII Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym
26 maja 2012 - Płock
Adam Mrozowski - III miejsce enbu m/m
Mikołaj Łaganowski - III miejsce enbu m/m, V miejsce enbu k/m
Kacper Nowak - IV miejsce enbu m/m
Szymon Strożek - IV miejsce enbu m/m
Emilia Białas - V miejsce enbu k/m
Jędrzej Czerwiński - V miejsce enbu m/m
Wincent Kowalewski - V miejsce enbu m/m


Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
22 kwietnia 2012 - Łódź
Adam Mrozowski - II miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 7-6 kyu
Gracjan Barski - III miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 7-6 kyu
Szymon Strożek - III miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 9-8 kyu

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
22 kwietnia 2012 - Łódź
Monika Czupryńska - III miejsce w konkurencji kata indywidualne

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Karate Tradycyjnym
Eliminacje do XXIII Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
21 kwietnia 2012 - Łódź
Roksana Ronke
II miejsce w konkurencji kumite
III miejsce w konkurencji kata

Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
31 marca 2012 - Łódź
Adam Mrozowski – I miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 7-6 kyu
Monika Czupryńska - II miejsce w kategorii kata indywidualne, Młodzicy 5-1 kyu
Gracjan Barski – III miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 7-6 kyu
Marta Wrzosek
– III miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 7-6 kyu

Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
3 marca 2012 - Łódź
Monika Czupryńska - III miejsce w kategorii kata indywidualne, Młodzicy 5-1 kyu
Adam Mrozowski – III miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 7-6 kyu
Hubert Galant - III miejsce Jiyu Kumite, Junior Młodszy
Hubert Galant - IV miejsce kata indywidualne, Junior Młodszy

X MIĘDZYKLUBOWY TURNIEJ KARATE 44 "KUMITE"
21 stycznia 2012 - Łódź

Adam Mrozowski - III miejsce, 8 kyu, 2003-2002
Gracjan Barski - III miejsce, 8 kyu, 2003-2002

 
Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
5 listopada 2011 - Łódź
Monika Czupryńska - I miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 7-6 kyu
Marta Wrzosek – I miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 9-8 kyu
Adam Mrozowski – I miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 9-8 kyu
Gracjan Barski - II miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 9-8 kyu

I Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym
24-25 września 2011 - Lublin
Monika Czupryńska - II miejsce, kata indywidualne, 6-4 kyu
Adam Mrozowski - V miejsce, kata indywidualne, 9-7 kyu
Adam Mrozowski, Gracjan Barski - V miejsce, enbu chłopiec-chłopiec
Kacper Galant, Adam Biś - V miejsce w grupie, enbu chłopiec-chłopiec
Adam Mrozowski, Gracjan Barski, Paulina Skupińska - VII miejsce, kata drużynowe

I Turniej o Puchar "Dojo Stara-Wieś"
27 sierpnia 2011 - Stara Wieś
Monika Czupryńska - II miejsce, kata indywidualne, 6-4 kyu
Gracjan Barski - IV miejsce, kata indywidualne, 9-7 kyu


Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym
11-12 czerwca 2011 - Gdynia
Monika Czupryńska - III miejsce, kata indywidualne, 6-4 kyu

Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
28 maja 2011 - Ozorków
Monika Czupryńska - I miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 7-6 kyu
Paulina Skupińska – II miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 9-8 kyu
Marta Wrzosek – III miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 9-8 kyu
Adam Mrozowski – IV miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 9-8 kyu
Paulina Skupińska, Adam Mrozowski, Gracjan Barski - III miejsce kata dryżynowe

Paulina Skupińska – II miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 9-8 kyu
Monika Czupryńska - I miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 7-6 kyu
Adam Mrozowski – IV miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 9-8 kyu
Marcin Wesołowski – II miejsce w kategorii Seniorzy do 7 kyu


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
17 kwietnia 2011 - MOSiR w Zgierzu
Adam Biś - IV miejsce, kata indywidualne, 9-7 kyu

Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
12 marca 2011 - MOSiR w Zgierzu
Monika Czupryńska - I miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 7-6 kyu
Adam Biś – II miejsce w kategorii Młodzicy 10, 11, 12 lat, 9-8 kyu
Paulina Skupińska – III miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 9-8 kyu
Adam Mrozowski – III miejsce w kategorii Młodzicy 9 lat i młodsi, 9-8 kyu
Marcin Wesołowski – III miejsce w kategorii Seniorzy do 7 kyu


Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
27 listopada 2010 - Hala WAM w Łodzi
Monika Czupryńska - III miejsce w kategorii Młodzicy 2000 r. i młodsi 7-6 kyu