Nasze sukcesy 2014/2015


Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
16 maja 2015 - Ozorków
Magdalena Kubicka - I miejsce
Rafał Szeliga - III miejsce
Emilia Białas - III miejsce
Marta Marcinkowska - III miejsce
Emil Rożnowski - III miejsce

I Mistrzostwa Wojewódzkie Młodzików w Kata Drużynowym
16 maja 2015 - Ozorków
IV miejsce - M. Łaganowski, S. Strożek, B. Jóźwiak


Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
18 kwietnia 2015 - Zgierz
Mikołaj Łaganowski - I miejsce
Marta Marcinkowska - II miejsce
Hieronim Wejdman - II miejsce
Bartłomiej Kubicki - II miejsce
Sławomir Rożnowski - III miejsce

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
18 kwietnia 2015 - Zgierz
Monika Czupryńska - III miejsce

Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
14 marca 2015 - Zgierz
Magdalena Kubicka - III miejsce kata indywidualne
Emilia Białas - III miejsce kata indywidualne
Hieronim Wejdman - III miejsce kata indywidualne
Bartłomiej Kubicki - III miejsce kata indywidualne
Oskar Skurzyński - III miejsce kata indywidualne


II Mistrzostwa Łodzi Karate Tradycyjnego w Kumite
28 lutego - Łódź
Sławomir Rożnowski - II miejsce
Marta Marcinkowska - II miejsce
Rafał Szeliga - III miejsce

Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
18 października 2014 - Zgierz
Szymon Strożek - I miejsce kata indywidualne, kat. 2003-2004, 7-6 kyu 
Monika Czupryńska - II miejsce kata indywidualne, ur. 2001 i starsi, 5-1 kyu
Bernard Szeliga - II miejsce kata indywidualne, junior młodszy do 7 kyu
Sławomir Rożnowski - III miejsce kata indywidualne, senior, do 7 kyu
Emil Rożnowski - III miejsce kata indywidualne, ur. 2005 i młodsi, 9-8 kyu
Mikołaj Kunecki - III miejsce kata indywidualne, junior młodszy, do 7 kyu

Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
24 maja 2014 - Ozorków
Mikołaj Łaganowski - I miejsce kata indywidualne, kat. 2003-2004, 7-6 kyu
Marta Marcinkowska - II miejsce kata indywidualne, ur. 2005 i młodsi, 7-6 kyu
Monika Czupryńska - II miejsce kata indywidualne, ur. 2001 i starsi, 5-1 kyu
Sławomir Rożnowski - II miejsce kata indywidualne, senior, do 7 kyu
Jędrzej Czerwiński - III miejsce kata indywidualne, ur. 2003-2004, 7-6 kyu
Mikołaj Kunecki - III miejsce kata indywidualne, junior młodszy, do 7 kyu
Magdalena Kubicka - III miejsce kata indywidualne, senior, do 7 kyu

IV miejsce kata drużynowe, w składzie:
Mikołaj Łaganowski
Adam Mrozowski
Szymon Strożek


Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
6 kwietnia 2014 - Zgierz
Mikołaj Łaganowski - I miejsce kata indywidualne, kat. 2003-2004, 7-6 kyu
Mikołaj Kunecki - I miejsce kata indywidualne, junior młodszy, do 7 kyu
Przemysław Łaganowski - I miejsce kata indywidualne, senior, do 7 kyu
Sławomir Rożnowski - II miejsce kata indywidualne, senior, do 7 kyu

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
6 kwietnia 2014 - Zgierz
Monika Czupryńska - I miejsce kata indywidualne, 3-1 kyu
Jakub Patalas - II miejsce kata indywidualne, do 7 kyu


Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego
16 marca 2014 - Zgierz
Marta Marcinkowska - III miejsce kata indywidualne, kat. ur. 2005 i młodsi, 7-6 kyu

I Mistrzostwa Łodzi Karate Tradycyjnego w Kumite
22 lutego 2014 - Łódź
Marta Marcinkowska - I miejsce, kat. ur. 2005 i młodsi, 7-6 kyu
Marcelina Kubicka - I miejsce, kat. ur. 1998 i młodsi, do 7 kyu
Magdalena Kubicka - II miejsce, kat. ur. 1998 i młodsi do 7 kyu